Vedd a szárnyaid alá az Őrzők Alapítványt!

Ajándékozz gyógyulást! Az Őrzők Alapítvány idén is adománygyűjtő akciót szervez az adventi időszakban a Tűzoltó utcai Gyermekklinika beteg gyermekeinek gyógyulásáért!

Az Őrzők Alapítványnak a Tűzoltó utcai Gyermekklinika hivatalos alapítványaként legfontosabb célja a Klinika fejlesztése, az itt kezelt súlyosan beteg, daganatos és leukémiás gyerekek gyógyulási feltételeinek és kórházi körülményeinek javítása.

Az Őrzők Alapítvány orvosi műszerek vásárlásával segíti a Klinikán kezelt gyermekek hatékony gyógyítását, támogatja a szülők folyamatos kórházi vagy kórházközeli tartózkodását, hozzájárul a tudományos kutatásokhoz és segíti a beteg gyerekek rehabilitációját.

Idén minden adományozó egy saját kézzel készített Őrzők kulcstartót kap ajándékba, valamint az első 20 támogató, aki legalább 10000 forintot adományoz egy Folqa Collection konyhai szettel lesz gazdagabb a Folqa Collection jóvoltából.

www.vedoszarny.hu