Őrzők Jótétfutás - 32. Wizz Air Budapest Félmaraton

Hagyományunkhoz híven ismét kint leszünk a Wizz Air Budapest Félmaratonon. A cél változatlan, a Tűzoltó utcai Gyermekklinika kis hőseiért és a Klinika baba-mama szobáinak felújításáért futnak nagyköveteink. Az Őrzők Alapítvány lelkesedése és elhivatottsága változatlan. A helyszín változatlan, a Városligetből indul a várost átszelő félmaraton. Az értünk futók létszáma viszont egyre bővül. Gyere, és csatlakozz Te is nagyköveteinkhez!

Segítsd futással a Tűzoltó utcai Gyermekklinika daganatos és leukémiás betegeinek gyógyulását! Csatlakozz az Őrzők Alapítvány futónagyköveteihez és fusd le velünk a félmaratont egyénileg, vagy a távot felosztva két- vagy háromfős váltóban!

Rajtunk keresztül közel 20% nevezési kedvezménnyel regisztrálhatsz!

Nem akarsz futni? Gyere és szurkolj az Őrzők csapatának vagy támogass minket önkéntesként!

2017. szeptember 10-én találkozzunk a rajtvonal mellett!

Szeretettel várjuk gyógyítók, munkatársak, szülők, gyerekek, családtagok, segítők, támogatók jelentkezését!

Kapcsolat: Józsa Ágnes: agi.orzokalapitvany@gmail.com, Tel: 20/8259363